O Nas - Limfomed Przywracamy Zdrowie Pacjentów

Med
Limfo
Przejdź do treści

O Nas

POZNAJ ZESPÓŁ LIMFOMED
Bartek Tomczyk

Lekarz medycyny
Osteopata
Julia Stankiewicz

Lekarz medycyny
Rehabilitant
Kacper Ostrowski

Lekarz medycyny
Ortopeda
LIMFOMED
Przynosimy spokój, zdrowie i dobrobyt dla Twojego ciała i duszy.

Klinika nowoczesnej medycyny Limfomed jest wyspecjalizowaną instytucją medyczną, częścią stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Limfomed powstał w 2014 roku, od tego czasu prowadzi się badania podstawowe w różnych dziedzinach medycyny, a także zapewnia wysoko wykwalifikowaną pomoc medyczną w takich dziedzinach, jak rehabilitacja, osteopatia ortopedia diagnostyka.

Decydując się na leczenie w Limfomed zyskasz:

  • Wysoki poziom kwalifikacji naszych specjalistów.
  • Wszechstronność naszych lekarzy.
  • Pełną zgodność z etyką lekarską.
  • Usługi przystępne cenowo zgodne z naszą polityką.
  • Wysokiej jakości i szybkie badanie, pełne możliwości diagnostyczne usg.
  • Bezpieczne i wygodne gabinety przyjęć w trosce o naszych pacjentów.
  • Szczerość, zrozumienie i otwartość naszych specjalistów.
  • Interakcja zespołowa wszystkich specjalistów naszego centrum, pozwalająca towarzyszyć pacjentowi na wszystkich etapach badania i leczenia.
  • Unikalne kompleksowe programy terapeutyczne dedykowane również dla grup społecznych.
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Każdy pacjent jest dla nas cenny przede wszystkim, jako osoba, a nie jako pacjent o interesującej historii medycznej lub klient, który tworzy dobro materialne specjalisty naszej klinice nie wydajesz pieniędzy na leczenie, inwestujesz to w swoje zdrowie.

Nasz placówka została otwarta ponad 5 lat temu, w 2014 roku, dzięki inicjatywie Sebastiana Gościniaka aktualnego właściciela. Limfomed powstał z myślą prowadzenia i świadczenia usług medycznych przystępnych cenowo zachowując zachodnie standardy pracy lekarskiej.

W ciągu kilku lat szybko zyskaliśmy na znaczeniu w branży medycznej, a w 2018 staliśmy się jedną z wiodących małopolskich placówek medycznych. Wszystko to zawdzięczamy zaangażowaniu naszego personelu i znakomitym rezultatom prac z naszymi pacjentami.
Nasza placówka to wysokiej klasy ośrodek medyczny, w którym zaawansowany rozwój technologiczny współczesnej medycyny i najnowsze osiągnięcia naukowe, w połączeniu z profesjonalizmem i ogromnym doświadczeniem lekarzy, pozwalają nskutecznie leczyć, a często ratować życie  naszych pacjentom.

Priorytetem lekarzy Limfomed jest przywrócenie i optymalizacja zdrowia pacjentów. Stworzyliśmy i praktykujemy unikalny "rehabilitacyjno-osteopatyczny program powrotu do zdrowia", obejmujący szeroki zakres zabiegów fizjoterapii oraz konsultacji ortopedycznych. Organizujemy również zajęcia dla kobiet w ciąży, monitorujemy i prowadzimy ciążę od wczesnych okresów do porodu. Kursy dla kobiet w ciąży są regularnie organizowane w ramach przygotowań do porodu i rodzicielstwa.

Gwarantujemy wysoką, jakość usług!.
 STUDIO LIMFOMED
Studio medyczne LIMFOMED zapraszam na zabiegi zdrowotne z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii do swojego świetnie wyposażonego  gabinetu w Krakowie.
Usługi prywatne min. osteopaty w przystępnych cenach.
ADRES
Studio LIMFOMED
ul. Grunwaldzka 26
31-524 Kraków
Tel. 12 656 51 22
tel. kom. 697 133 318
GODZINY OTWARCIA
Pn: 10:00 - 17:00
Wt: 12:00 - 18:00
Śr: 12:00 - 17:00
Czw: 12:00 - 18:00
Pt: 12:00 - 17:00
Sob: 08:00 - 14:00
PROJEKT   KREATYWNE STUDIO
Wróć do spisu treści